Методичний марафон для педагогічних працівників закладів освіти

          «Інновації в освітньому процесі», − під таким ­­девізом Генічеським центром професійного розвитку педагогічних працівників Генічеської міської ради у січні 2022 року розпочато методичний марафон для педагогів закладів загальної середньої освіти Генічеської міської ради.

          Протягом місяця спільно із закладами освіти в онлайн-режимі проведено методичні об’єднання для вчителів географії, фізики, іноземної мови, української мови та літератури, хімії, біології, учасниками яких було 170 педагогічних працівників.

          Для практичних психологів у формі психолого-педагогічного квесту проведено вебінар «Діяльність психологічної служби у формуванні безконфліктного освітнього середовища».

          Під час дієвого педагогічного спілкування застосовано різноманітні цікаві форми. Для проведення методичного об’єднання  вчителів математики «Аналіз участі здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики» керівником методичного об’єднання Надією Мацків створено сайт, на якому за посиланням присутні мали змогу у вигляді віртуальної екскурсії ознайомитися з результатами роботи вчителів математики за І семестр та по завершенню пройти анкетування.

          Під час роботи методичних об’єднань акцентовано увагу педагогічних працівників на застосуванні освітніх технологій в умовах дистанційного навчання.

          У лютому 2022 року методичний марафон буде продовжено, оскільки онлайн-спілкування педагогів дає можливість поділитися набутим досвідом та отримати корисну інформацію для використання у роботі.

You may also like...

Залишити відповідь