Компетентнісний потенціал ігрових методів навчання

       Сучасні тенденції оновлення змісту освіти передбачають забезпечення цілісного розвитку особистості. У пріоритеті компетентнісне навчання, діяльнісний підхід, формування наскрізних  умінь.
       З метою обміну досвідом  31 січня 2022 року Генічеським центром професійного розвитку педагогічних працівників спільно з дошкільним підрозділом Генічеського   ліцею №3 проведено семінар для вихователів закладів дошкільної освіти Генічеської міської ради  у форматі онлайн – зустрічі за темою «Компетентнісний підхід ігрових методів навчання. Технологія «Навчання в русі».
       На заході  було розкрито питання актуальності компетентнісного підходу в освітній діяльності з дошкільниками, презентовано доцільність впровадження ігрових методів навчання. Заступник директора Генічеського   ліцею №3 Наталя Вівтаник ознайомила колег   із освітньо-руховою технологією «Навчання в русі» (автор О. Дубогай), зазначила позитивний вплив рухової діяльності на розвиток пізнавальних процесів дитини.
       Учасники семінару ознайомилися з ефективним застосуванням в освітній діяльності з дошкільниками банерних нейротренажерів, які ґрунтуються на інтеграції візуальної  та рухової взаємодії.
       З різновидами даних посібників, особливостями їх застосування в практичній діяльності з дітьми колег познайомила вихователь Ганна Карпус, яка прокоментувала відеосюжет про використання банерних нейротренажерів, їх сприяння ефективній інтеграції освітнього процесу.
       Під час заходу педагогами визначено, що систематичне впровадження освітньо-рухової технології «Навчання в русі» сприяє формуванню позитивного емоційно-ціннісного ставлення дитини до пізнавальної діяльності.

You may also like...

Залишити відповідь