Відбулися ХІІ обласні краєзнавчі читання «Медіапростір Херсонщини: краєзнавчий аспект»

       Одним із головних завдань шкільної географічної освіти є оволодіння учнями умінням використовувати різні джерела географічної інформації – картографічні, статистичні, геоінформаційні ресурси – для пошуку, інтерпретації і демонстрації різноманітних географічних даних та формування в учнів на цій основі ключових компетенцій.
         4 лютого 2022 року в КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» в дистанційному форматі відбулися ХІІ обласні краєзнавчі читання «Медіапростір Херсонщини: краєзнавчий аспект», у роботі яких приймали участь педагоги із різних куточків Херсонської області – методисти, вчителі, керівники краєзнавчих гуртків.
         Відкрила захід Зоя Володимирівна Філончук, кандидатка педагогічних наук, завідувачка навчально-методичної лабораторії географії та економіки КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», яка зробила короткий огляд основних напрямів роботи ХІІ обласних краєзнавчих читань, наголосивши на важливості використання цих краєзнавчих матеріалів в освітньому процесі та краєзнавчій роботі.
       Учасники читань дізналися про історію та тенденції розвитку медіапростору рідного краю, специфіку висвітлення краєзнавчої проблематики у пресі Херсонщини, роль бібліотек у процесі розвитку медіаосвіти, місце медіаграмотності в освітньому процесі сучасної школи.
       Особливості медіаграмотності та висвітлення краєзнавчої проблематики у пресі Генічеської  громади представив Ігор Анатолійович Пирогов, учитель географії Генічеського ліцею Генічеської міської ради.
       Матеріали доповідей, і статті, що надійшли від педагогів Херсонської області, увійдуть до збірника матеріалів ХІІ обласних краєзнавчих читань.

You may also like...

Залишити відповідь