НУШ

Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти


Щодо реалізації проекту «Нова українська школа»

 

         І. Проведено заходи з  підготовки вчителів початкових класів для «Нової української школи» за відповідними програмами Міністерства освіти і науки України
  • забезпечено участь в обласних семінарах у січні-лютому 2018 року на
базі Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради 2 вчителів-методистів Генічеського району: Густого Олександра Миколайовича та Царьонкової Любові Анатоліївни.
  • З 01 лютого 2018 року навчання на дистанційному курсі «Онлайн-курс
для вчителів початкової школи» пройшли 34 вчителі  початкових класів Генічеського району, які зареєструвалися на сайті студії онлайн-освіти EdEra.
  • Відповідно до регіонального графіку навчання педагогічних
працівників закладів загальної середньої освіти, які будуть працювати у 1-х класах у 2018-2019 навчальному році, з лютого по червень 2018 року на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради тренерами  здійснюється навчання із запровадження Концепції Нової української школи. Проведено 2 навчальні сесії: перша –  з 23 по 24 лютого 2018 року, друга – з  28 по 30 березня 2018 року. Третя підсумкова очна  сесія тривала з 11 до 15 червня 2018 року.
  • З метою підвищення методичного та практичного рівнів професійної
компетентності вчителів іноземної мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 навчальному році, відповідно до Концепції «Нова українська школа» з 18 по 20 травня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради відбувся очний тренінг для 31 вчителя англійської мови  за участю тренера Нової української школи Матвієнко Тетяни Станіславівни.
       –  Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 208 від 27 лютого 2018 року  «Про організацію та проведення підготовки вчителів іноземних мов, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 навчальному році» та наказу КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти»  №33 від 12 березня 2018 року 6 вчителів німецької мови Генічеського району з 29 по 31 травня 2018 року пройшли навчання в Комунальному вищому навчальному закладі «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради.
        ІІ. Здійснено моніторинг освітнього простору навчального кабінету через осередки та моніторинг засобів навчання у початковій школі по кожному закладу загальної середньої освіти району